ارائه دهنده خدمات

بازسازی

در طی سالیان اخیر باتوجه به نرخ افزایش قیمت مسکن، خرید یک مکان جدید و بروز (آپارتمان مسکونی، ویلاو…) برای استفاده به امری سخت تبدیل شده است. از طرفی با مشاوره، طراحی و اجرای درست و اصولی میتوان با حداقل هزینه یک بنای قدیمی را دوباره به یک بنای قابل استفاده، دارای عملکرد های مناسب و از جهت زیبایی شناسی مطابق با جدید ترین ترند های روز تبدیل کرد.

روف گاردن

باتوجه به طول عمر ساختمان و هزینه های سنگینی که در اثر خرید ساختمان های نوساز به اقشار جامعه تحمیل می شود،مقوله ی بازسازی ساختمان یکی از مقوله های اجتناب ناپذیر و مهم در زندگی شهری می باشد.نوسازی داخلی ساختمان مراحل و انجام آن قبل از عمل دکوراسیون انجام می شود و شامل مواردی مثل انجام تخریب تغییر نقشه و بنایی کامل کناف و سقف کاذب می باشد.در عمل نوسازی ساختمان تمام موارد مربوط به تعمییر نماهای داخلی یک ساختمان انجام می شود و اصطلاحات بافت یک ساختمان از لحاظ نمای داخلی نوسازی می شود.

بازسازی بنا به صورت جزئی و همچنین کلی انجام میشود که در روش جزئی بازسازی تنها یک بخش از ساختمان و در روش کلی تمام قسمت های ساختمان که ممکن است بیرون و یا داخل سازه باشد مورد مرمت قرار میگیرد. بازسازی ساختمان علاوه بر اینکه باعث میشود تا قسمت های آسیب دیده احیا شوند، جان تازه ای نیز به جلوه ظاهری ساختمان میبخشد. بازسازی ساختمان لوکس و تعمیرات ساختمان هزینه های هنگفت تعویض ساختمان را ندارد و بسیار مقرون بصرفه تر میباشد.

ما مفتخریم که با شما عزیزان  از ابتدایی ترین مراحل ساخت یک ویلا یعنی خرید سایت مورد نظر تا طراحی و اجرای کل پروژه همراه باشیم تا با مشاوره تیم متخصص ما هزینه های انجام گرفته در نهایت کار بهترین بهروه وری را برای کارفرما به ارمغان بیاورد.

فاکتورهای اصلی در بازسازی ساختمان

قدمت سازه در بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان اهمیت بسزایی دارد. اگر سازه از قدمت زیادی برخودار باشد دست اندرکاران امر ابتدا زیرسازی ساختمان را از قبل از شروع بازسازی ساختمان مد نظر قرار میدهند.سلیقه کارفرما در بازسازی همچنین نسبت به درخواست کارفرما در بازسازی ساختمان ممکن است جابجایی هایی نیز در دیوارها و بخش های مختلف ساختمان روی دهد. به طور مثال ممکن است کارفرما تمایل داشته باشد تا یکی از دیوارها را حذف نموده و فضای بازتری را در اختیار داشته باشد که از همین رو مجری امر باید مطابق با سلیقه کار فرما عمل نماید.

بازسازی ساختمان اماکن عمومی

در بازسازی ساختمان با کاربری عمومی اگر بافت ساختمان تا حد زیادی قدیمی شده باشد و از تجهیزات و امکانات روز برخوردار نباشد به گونه ای عمل میشود که بعد از اتمام بازسازی به تمام امکانات و تجهیزاتی که یک ساختمان جدید و مدرن نیاز دارد تجهیز شود. شاید تجهیزاتی که قبل از شروع بارسازی ساختمان نیز وجود داشتند بتوانند نیاز کارفرما را بر طرف نمایند اما تجهیزات جدید میتوانند سهولت انجام کار و همچنین رفاه بیشتر پرسنل و ارباب رجوع را به همراه داشته باشند.به طور مثال در بازسازی ساختمان از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی جدید استفاده میشود که نسبت به سیستم های قدیمی از کیفیت و کارایی بالاتری برخوردار هستند. همچنین در بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان هر کارمند میتواند از یک پارتیشن به عنوان اتاق کار خود برخوردار باشد که در نتیجه راندمان کاری را تا حد زیادی افزایش میدهد.

بازسازی ساختمان سازه مسکونی

 در ساختمان های مسکونی میتوان گفت که تنها نوسازی انجام میشود و تغییر چندانی در تجهیزات و امکانات بوجود نمی آید مگر آنکه کارفرما درخواست نماید تا تجهیزات به کار رفته در سازه به روز و مدرن شوند.در تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان مسکونی بیشتر به جنبه های زیبا سازی توجه میشود اما در ساختمان با کاربری عمومی همانطور که گفته شد علاوه بر زیبایی به نوسازی و بروز کردن تجهیزات نیز توجه خاصی میشود تا راندمان کاری پرسنل افزایش یابد.