_

آمار ما

8همکاران ما در تیم
58+پروژه
90%رضایت مشتری
_

خدمات ما

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی
ارتقای کیفیت فضاهای داخلی از طریق بهینه سازی فضا، افزایش کیفیت بصری و عملکردی فضاها و کلیه عواملی که محیط را به فضای زیباتر و سالم‌تر تبدیل میکنم تا مصرف کننده تجربه خاصی از بودن در آن فضا بدست آورد.
اطلاعات بیشتر
لوگو روف گاردن

نما و روف گاردن

نما و روف گاردن
طراحی پوسته ساختمان به عنوان صفحاتی که با انسان ها و محیط زیست در تعامل هستند و افزایش کیفیت بصری و نمای ساختمان در بدنه شهری. همچنین طراحی مشاعات ساختمان به عنوان محیط های تعاملی انسان با فضاهای خارجی و افزایش کیفت زندگی اجتماعی در ساختمان.
اطلاعات بیشتر

طراحی ویلا

طراحی ویلا
طراحی ویلا به عنوان ایجاد فضای تفریحی_مسکونی با بهترین عملکرد برای ایجاد آرامش در کاربر و تعامل مصرف کننده با طبیعت و محیط پیرامونی بنا
اطلاعات بیشتر

بازسازی

بازسازی
افزایش طول عمر یک بنا توسط تغییر زیرساخت ها و بازنگری در طراحی محیطی و به کاربردن جدیدترین روش های ساخت در جهت خلق فضای با کیفیت و زیبا که کلیه نیازهای عملکردی و زیبایی شناسانه کاربران را فراهم سازد.
اطلاعات بیشتر

با ما تماس بگیرید و رویای خود را تحقق بخشید!


زیبایی را با ما تجربه کنید
بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

_
در تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان مسکونی بیشتر به جنبه های زیبا سازی توجه میشود اما در ساختمان با کاربری عمومی همانطور که گفته شد علاوه بر زیبایی به نوسازی و بروز کردن تجهیزات نیز توجه خاصی میشود تا راندمان کاری پرسنل افزایش یابد.

فاکتور های اصلی بازسازی

_
در تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان مسکونی بیشتر به جنبه های زیبا سازی توجه میشود اما در ساختمان با کاربری عمومی همانطور که گفته شد علاوه بر زیبایی به نوسازی و بروز کردن تجهیزات نیز توجه خاصی میشود تا راندمان کاری پرسنل افزایش یابد.همچنین نسبت به درخواست کارفرما در بازسازی ساختمان ممکن است جابجایی هایی نیز در دیوارها و بخش های مختلف ساختمان روی دهد. به طور مثال ممکن است کارفرما تمایل داشته باشد تا یکی از دیوارها را حذف نموده و فضای بازتری را در اختیار داشته باشد که از همین رو مجری امر باید مطابق با سلیقه کار فرما عمل نماید.در ادامه به برخی از تفاوت های موجود در تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان و دکوراسیون لوکس و لاکچری که کاربری عمومی دارند با ساختمان های مسکونی اشاره خواهیم نمود.
  • قدمت سازه
  • سلیقه کارفرما
  • انواع بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان